Elmas ve CBN taşlama taşları, Elmas tozları

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Tarihçe

DIPROTEX değişen pazar koşulları ve müşteri ihtiyaçlarına çabuk uyum sağlama yeteneği ve en gelişmiş teknolojiyi endüstriyel CBN ve elmas ürünlerine uygulama konusundaki öncülüğüyle uluslararası bir kalite simgesi olmuştur.
DIPROTEX, 1968’den beri pazar payını çok büyük oranda geliştirmiştir, çünkü yüksek kalitedeki ürünleri, servis, bilgi ve tecrübesi sayesinde dünya çapında bir güvenilirlik kazanmıştır.
Müşterilerini en iyi ürünlerle ve en son teknolojik verilerle donatmaya kararlı olan DIPROTEX, aynı zamanda onları düzenli olarak bilgilendirmeyi de görev edinmiştir. Başarımız, sadece müşterilerimizin başarısıyla ölçülebilir.
Uluslararası pazarda güç ve esnekliğin anahtarı, birçok güçlü ittifakımız ve onların güvenilir denizaşırı ortakları ile dünya çapındaki müşterileridir.
DIPROTEX, yüksek hassasiyetteki elmas ve CBN taşların ve bileme rölelerinin araştırma ve geliştirilmesinde, Avrupa, Japonya ve Amerika’daki yüksek teknolojiye sahip üreticilerle başarılı bir takım oluşturmaktadır. Bugünün dünyasında bir şirketin başarısı, uluslararası pazardaki uyum
ve rekabet yeteneğine dayanmaktadır.
DIPROTEX, küreselleşme çağında kalıcı olabilecek kapasitededir, çünkü şimdiden küreselleşme süreçlerini tamamlamıştır.
DIPROTEX, başarı için ortağınızdır.

JPEG - 82.6 kb