Elmas ve CBN taşlama diskleri, Diamond powder

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Takımları

ELMAS TARAYICILAR

Tarayıcı ve merkezleyici aşındırıcı taşlama disklerinin önemi asla göz ardı edilemez. Tarayıcı, disk yüzeyindeki kesme özelliğini açığa çıkaracak ve koruyacaktır. Tarama işlemi, merkezleme işleminden sonra ya da disk yüzeyi kesme özelliğini yitirdiğinde veya parlaklığını kaybettiğinde yapılmalıdır. Tarayıcı, disk yüzeyindeki çelik gibi istenmeyen parçacıkları temizler. Aynı zamanda bağ malzemesinin çok küçük bir parçasını da kaldırarak aşındırıcı yüzeyi ortaya çıkarır. Böylece, kesme işlemi daha etkili olur. Merkezleme, disk monte edildikten sonra meydana gelen istenmeyen kaçıklıkları yok etmek için kullanılan bir işlemdir. En iyi ıslak ortamda yapılır. Genel olarak dört çeşit tarayıcı vardır:

• Tek uçlu elmas tarayıcı

• Çok uçlu elmas tarayıcı

• Düzeltici elmas tarayıcı

• Emdirilmiş elmas tarayıcı


 • Emdirilmiş elmas tarayıcı


  Dresseurs à diamants aggloméréselmas komodin veya elmas beton giyinme reçine bağlı aşındırıcı tekerlekler uygulamalar için metal bağlayıcı ile bağlanmış veya büyük vitrifiye


 • Düzeltici elmas tarayıcı


  Dresseurs diamantés taillés pour le profilagetaşlanmış birim başına, bu gelinler doğal elmas kesme kenarı veya bugün CVD sentetik polikristal elmas, aynı zamanda MKD monocrystalline elmas ile yapılmış gibi tekerleği şekillendirme uygulamaları için elmas komodin profilleme, avantajlı doğal elmas değiştirmek için kullanılan son iki daha az günümüzde kullanılan olduğunu .


 • Çok uçlu elmas tarayıcı


  Dresseurs diamantés multipointeVitrifiye veya reçine elmas taşlama için Ravivvatore Multi-ravivvare ipuçları. Bu elmas araçlar trombositlerin şeklinde yapılabilir ve bu nedenle doğal elmas, çok kristalli elmas veya CVD elmas monocrystalline MKD, son iki artık giderek daha istikrarlı için kullanılır, daha az aşınma ve stilini adapte imkanı sunabiliyoruz ve çubukları sayısının elmas tekerlek doğrultma aracının boyutuna göre yerleştirilir.


 • Tek uçlu elmas tarayıcı


  Single point diamond dressersPansuman için elmas araç tek nokta elmas doğal elmas farklı karat boyutlarda çeşitli taşlama için aşındırıcı tekerlekler veya reçine gümrüklü vitrifiye.