Elmas ve CBN taşlama diskleri, Diamond powder

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Elmas ve CBN taşlama diskleri

Tekerlekleri taşlama


 • Grinding wheel for external and surface grinders


  Meules de rectification cylindrique et plane à liant vitrifiéSilindirik dış taşlama jantlar, taşlama taşları işlenmiş veya işlenmemiş çelik yassı, bu jantlar resinoid veya vitrifiye bağlayıcı ile bağlanmış olabilir.


 • Grinding wheels with sintered ceramic abrasive crystal


  Meules de rectification à grain céramique frittéMakinede kesme kuvvetini azaltırken çelikleri hızlandırmak için, aşındırıcı tekerlek kesme performansını artırabilir, taşlama antlaşmalarda için aşındırıcı seramik sinterlenmiş çelikler ile gümrüklü taşlama. Bu resinoid veya vitrifiye bağlayıcı madde ile aglomere edilebilir.


 • Centerless grinding wheels


  Meules de rectification centerlessCenterless özellikle seri üretim için, bir satır veya dalış taşlama için taşlama. Bu aşındırıcı tekerlekler resinoid veya vitrifiye bağlayıcı madde ile aglomere edilebilir.


 • Grinding wheel of rolls and mills for lamination


  Meules de rectification de cylindres de laminoirsSoğuk veya sıcak trenler için değirmen rulo haddeleme, aynı zamanda kağıt fabrikaları rulo taşlama tekerlekler. Bu tekerlekler hem fontlar çeliklerin, sertleştirilmiş çeliklerin, yüksek hız çelikleri ve diğer yüksek alaşımlı çeliklerin kullanılır. Genellikle bu tekerlekler aynı zamanda vitrifiye centerless özellikle seri üretim için, birbirine bağlanan ya da dalma için matériau.Meules öğütme sonrası, reçine bağı ile bağlanır. Bu aşındırıcı tekerlekler resinoid veya vitrifiye bağlayıcı madde ile aglomere edilebilir.


 • Internal grinding wheels


  Meules de rectification intérieureTaşlama taşları veya delik esas tedavi çelikler iç, bu jantlar genellikle vitrifiye ama bazen reçine bağı ile ile bağlıdırlar.


 • Grinding wheels for sharpening hypodermic needles


  Meules de rectification d'aiguilles hypodermiquesTaşlama veya tıbbi, paslanmaz çelik için derialtı iğneler taşlama. Bu tekerlekler her zaman reçine bağı ile bağlıdırlar.


 • Double-disk grinding wheels


  Meules de rectification double-facesZımpara taşları, çift taraflı veya su altında, uygulamaya bağlı olarak sıra, bu yöntem, esas olarak makine parçalarının aynı kalınlığa tekrar seri üretim için kullanılmaktadır.
  Bu tekerlekler genellikle reçine bağ ile bağlı, ancak vitrifiye ile de yapılabilir.


 • Hot pressed snagging wheels


  Meules de décriquage pressées à chaudScarfing ağırlıklı olarak bu jantlar 80M / S etrafında yüksek hızda kullanılan çelik diskler taşlama ve tekerlek aşan ton uygulanan basınç Tekerlekler.