Elmas ve CBN taşlama diskleri, Diamond powder

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Elmas ve CBN taşlama diskleri

VİTRİFİYE-BAĞLI ELMAS VE CBN DİSK

Otomatik donanım ve sistemlerde rezin ve metal bağlı disklerin yetersiz kaldığı durumlarda, onlardan daha sert olan özel bağlı disklere ihtiyaç vardır.


 • Çift diskli hassas taşlama


  Meules Diamant et CBN pour la micro-rectification double faces Meules Diamant et CBN pour la micro-rectification double faces Meules Diamant et CBN pour la micro-rectification double facesElmas Tekerlekler ve CBN veya düzeltme ya da mikro-taşlama iki taraflı, ince öğütme, doğrulu alıştırma için vitrifiye seramik uygulamaları. Bu tekerlekler pürüzleri ve çalıştırmak için benzer bir geometriye sağlamak, ancak benzer taşlama malzeme kaldırma oranı, ve tüm sektörler ve neredeyse sınırsız işlenebilir malzemeler için.


 • Enjeksiyon borusu taşlama


  Injection Nozzle grindingSilindirik dalma taşlama ya da otomotiv sektörü için enjeksiyon iğneleri gibi muamele küçük çelik parçalar üzerinde hisse senedi çıkarılması için CBN vitrifiye ve seramik uygulamaları.


 • Bilyalı vida taşlama


  Ball screw grindingVitrifiye CBN veya vidalı mil ya da topu taşlama için seramik dış veya iç silindirik taşlama bağlayıcı olmadığını, fındık vida.


 • PCD/PCBN uçlar ve taşlar


  PCD/PCBN inserts and tools grindingVitrifiye elmas taşlama taşları veya PCD uçlar ve PCBN taşlama kenarlarını taşlama veya bunların bağlayıcı için seramik, öğütme sonrası elde kenar kalitesi kıyaslanamaz


 • Kanal taşlama


  Slot grindingYüzlerin düzeltilmesi için vitrifiye seramik veya CBN, otomotiv kompresör ve bağlayıcı içeren paleti kaymış pompa çarklar, çentikler.


 • Puntasız taşlama


  Centerless grinding automotive partsOtomotiv sektörü, iğne yatağı, çeşitli eksenler için bir satır veya dalış silindirik küçük çaplı yerlerinde taşlama CBN vitrifiye seramik veya merkezsiz, kanalları baltalar.


 • Segman taşlama


  Bearing ring grindingCBN vitrifiye veya bilyalı rulmanlar bağlayıcı iç halkaları gibi iç düzeltilmesi için seramik.


 • Kompresör taşlama


  Compressor grindingCBN vitrifiye ya da statorlar kompresör pompa, enjeksiyon pompaları veya bağlayıcı için kamlar arasında iç taşlama için seramik.


 • CVJ taşlama


  CVJ grindingSeramik ya da herhangi bir taşlama uygulama için CBN Vitrifiye otomotiv sektörü için sabit hız eklemleri veya evrensel eklemleri izler.


 • Krank mili taşlama


  Cam shaft grindingOtomotiv, kamyon ve denizel döküm veya çelik ile Tedavi Tedavi için dökme demir, eksantrik mili, içinde 80M / S üzerinden yüksek hızlı taşlama için vitrifiye gümrüklü CBN tekerlek.