Elmas ve CBN taşlama diskleri, Diamond powder

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Elmas ve CBN taşlama diskleri

REZİN BAĞLI ELMAS VE CBN DİSK

Sanayi devrimi, beraberinde, otomotiv ve ağır makine endüstrilerinin gelişiminin çok hızlı olmasını getirmiştir. Bu endüstrilerde taşlanması daha zor malzemeler ve alaşımların kullanımı arttıkça, daha yüksek kalitede, etkili ve dayanıklı kesme, taşlama ve işleme takımlarına olan ihtiyaç da artmıştır. Sonuç olarak, bu endüstrilerin ihtiyaçlarını ve ağır şartlarını karşılayacak, süper aşındırıcı elmas ve CBN (cubic boron nitride) takımları geliştirilmiştir. Günümüzde bu özel takımların gelişimi ve kullanımı birçok endüstri dalına yayılmıştır ve hiç durmayan talepler doğrultusunda da yeni uygulamalar keşfedilmektedir.


 • Boyuna ya da dalma puntasız taşlama


  Centerless grinding for through feed or in-feedReçine bağ Puntasız Elmas ve CBN takımları silindirik parçaların veya karbür veya sertleştirilmiş çelik çubuğu için taşlama.


 • Karbür uç taşlama


  Flute grinding for cutting toolsKesme araçları, karbür ve CNC tezgahlarda HSS kesme, taşlama ve bileme tüm uygulamalar için reçine bağ Elmas ve CBN takımları.


 • Kesici takımlar için kanal taşlama


  Insert t. carbide grindingKarbür uçlar, karbür uçlar için elmas taşlama taşları kenarına çift tarafı karbür uçlar, elmas taşlama taşlama için reçine bağ elmas taşlama taşları.


 • Çift diskli taşlama


  Double disc grindingElmas Tekerlekler ve CBN reçine çelik parçalar antlaşmalara veya (seramik, metal karbürler) tedavi edilen diğer demir dışı malzemelerin kalınlıklarının düzeltme için, bir satır veya dalış taşlama çift yüzleri bağlı.


 • CBN grinding wheel for lamination rolls


  Meules CBN de rectification de cylindres de laminoirsBu CBN taşlama taşları, sıcak veya soğuk hadde rulo taşlama silindir Sendzimir, ama aynı zamanda büyük çapları ve uzunlukları, tedavi sertleştirilmiş çelik, işlenmiş yüksek alaşımlı dökme demir için tasarlanmıştır, yüksek hız çeliği, sinterlenmiş tempered.These jantlar ayrıca elmas yapılır silindirler plazma tungsten karbür veya krom oksit ile kaplanmış. Bu tekerleklerin organları organik anti vibrasyon malzemeden yapılır.