Elmas ve CBN taşlama diskleri, Diamond powder

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Takımları

DÖNER ELMAS TARAYICILAR

Günümüz dünyasında, çoğu yüksek teknolojili endüstri dalında yüksek hassasiyete sahip elmas takımlar, kaliteli makine parçaları, ürünleri ve diğer donanımlarının imalatında en etkili ve pratik kullanıma sahiptir.


 • Dışarıdan eğimli taşlama için döner tarayıcı


  Rotary dresser for oblique external grindingYüksek hassasiyetli bağlayıcı ile zımpara taşının çeşitli aşamalarında için taşlama-besleme vitrifiye tekerlekleri ya da reçine taşlama eğik pansuman ve profil için konumlandırılmış elmas taneleri ile, tekerlekleri profilleme için elmas takım


 • Kesici takımlar için döner tarayıcı


  Rotary dresser for cutting toolsBu durumda yönelik emdirilmiş Elmas profilleme elmas taşları kum soyunma jantlar veya reçine uygulamaları silindirik kesme araçları taşlama gümrüklü vitrifiye.


 • Enjeksiyon parçaları için döner tarayıcı


  Rotary dresser for injection partsYüksek hassasiyet profilleme için yüksek doğruluk (+ veya-1 mikrona) ters veya olumsuz elektrolitik kaplama yapılan tekerlekleri, profilleme için Elmas döner aracı gümrüklü tekerlekleri vitrifiye.


 • Uçak pervanesi için döner tarayıcı


  Rotary dresser for air craft bladeYüksek hassasiyetli negatif Makaralı profil elmas elektrodepozisyon (+ veya-1 mikron) vitrifiye bağlı tekerlekleri profil ve bu durumda taşlama veya havacılık endüstrisi için türbin kanatlarının kitle içine pas kesme profil .


 • Küresel mafsal için döner tarayıcı


  Rotary dresser for ball jointElmas taneleri ile yapılan ve içbükey veya yüksek doğruluk bağlayıcı ile tekerleğin dışbükey yarıçapını düzleştirme için İZİN VEREN taşlama soyunma vitrifiye veya reçine Açı değirmeni profilleme için konumlandırılmış rulo için elmas.