Elmas ve CBN taşlama taşları, Elmas tozları

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Kalite

Ham elmas aşındırıcıyı mikron ölçüsünde nihai elmas ürüne dönüştürmek Diprotex’ in ana uzmanlığıdır. Bu uzmanlık, en gelişmiş teknoloji ile bütünleşmiş imalat proseslerimizin sürekli optimizasyonunun , yüksek hassasiyetteki ölçüm sistemlerimizin ve ISO 9001 sertifikalı etkin kalite yönetimi sistemimizin bir sonucudur.

Üretilen mal partilerinin tutarlılığı: En gelişmiş teknolojiye sahip tasnif ekipmanları, görsel ve elektronik ölçüm sistemleri ve sıkı ürün spesifikasyonları uygulamalarda tekrarlanabilir sonuçların elde edilebilmesini sağlamaktadır.

Taneciklerin dar boyut dağılımı: Dar ölçülerde ayrıştırılmış aşındırıcılar geniş ölçülerde ayrıştırılmış olan aşındırıcılara kıyasla daha iyi bir yüzey kalitesi ve daha fazla paso kaldırılmasını sağlamaktadır. Bu şekildeki ayrıştırma ve hassas derecede yapılan fraksiyon paso kaldırılmasına katkıda bulunduğundan, aşındırıcı tüketimini azaltır. Tüm bu sebeplerden dolayı Diprotex her bir standart elmas ebadını iki dar ölçüye indirgemektedir.

Küçük ve tek tip tanecik biçimi: Sadece küçük ve tek tipte şekillendirilmiş, keskin kesim kenarlarına sahip olan tanecikler kısa proses süreleri içinde mükemmel yüzeyler üretebilirler. Kusursuz bir şekilde parlatılmış olan yüzeyin çizilmesi için tek bir iğne tipi veya düz, büyük bir tanecik yeterlidir. Bizim biçimlendirme prosesimizdeki önceliğimiz elmas taneciklerinin kalıcı ve iyi bir şekilde biçimlendirilmesidir. Düzensiz biçimde şekillendirilmiş taneciklerin olmaması dar ebatlarda ayrıştırılmış elmas ölçülerini üretebilmenin temel gereksinimlerinden biridir.