Elmas ve CBN taşlama taşları, Elmas tozları

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Elmas macun ve süspansiyonlar

Diamond Slurries / Suspensions

Workpiece: İş parçası / Machine, plate: Makine, disk Diamond Slurry suspension: Elmas macun ve süspansiyon Cleaning: Temizleme Disposal: Atık

Günümüzün hassas proseslerinde çok sayıda kullanıcı kendi yaptıkları macun yerine Diprotex’in kullanıma hazır elmas süspansiyonlarını tercih etmektedir. Geleneksel olarak elmas tozunu taşıyıcı bir sıvı veya macunla karıştırmak birçok uygulamada kabul edilebilir sonuçlar verdiğinden elmas aşındırıcının tam kapasitesi sadece mühendislik çalışması uygulanmış macun ve süspansiyonlarda değerlendirilmektedir. Diprotex macun ve süspansiyonları her bir uygulamaya göre “terzi işi” belirlenmekte ve maksimum verim ile tekrarlanabilir sonuçlar hedeflenmektedir.Varılan nokta azaltılmış proses maliyeti ve yüksek kalitedir.

Spesifik uygulamanıza göre terzi işi belirlediğimiz çok sayıda su çözünürlüklü veya yağ bazlı taşıyıcı sunmaktayız. Vizkoziteler çok düşük vizkoziteden pastalara kadar çeşitlilik göstermektedir. GAF (garanti edilmiş ve yığışımsız) elmas ürünler dahil olmak üzere her ölçü ve tipte elmas aşındırıcı olarak kullanılabilmektedir.

Elmas macun yapımında uzun bir geçmişi olan tecrübemizi test edin. Spesifik uygulamanız ve gereksinimlerinize yönelik elmas süspansiyon konfigürasyon için bizimle lütfen iletişime geçin.