Ściernice tarczowe diamentowe i CBN, proszek diamentowy

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Zawiesiny diamentowe

Diamond Slurries / Suspensions

W dzisiejszych, wymagających procesach coraz większa liczba użytkowników bardziej preferuje gotowe do użycia zawiesiny diamentowe firmy Diprotex od zawiesin własnej produkcji. Podczas gdy tradycyjny sposób mieszania proszku diamentowego w pastę diamentową zapewnia akceptowalne wyniki w wielu zastosowaniach, to pełny potencjał diamentowych materiałów ściernych jest wykorzystywany tylko w starannie zaprojektowanych zawiesinach. Zawiesiny Diprotex są dostosowane do specyficznych wymagań dla każdego zastosowania, dążąc do uzyskania maksymalnej skuteczności i powtarzalnych wyników. Najważniejsze to obniżony koszt procesu i stała, wysoka jakość.

Oferujemy szeroką gamę nośników rozpuszczalnych w wodzie lub na bazie oleju, dostosowanych do konkretnego zastosowania. Zakres lepkości waha się od płynów o bardzo niskiej lepkości do past. Jako materiał ścierny można zastosować diament o dowolnym rozmiarze i dowolnym rodzaju, w tym produkty diamentowe GAF (gwarancja braku aglomeratów).

Przetestuj nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji zawiesin. Skontaktuj się z nami w sprawie konfiguracji zawiesiny diamentowej dla konkretnego zastosowania i wymagań.