Ściernice tarczowe diamentowe i CBN, proszek diamentowy

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

DIPROTEX

Diprotex


 • Diprotex spełnia wszystkie wymagania dotyczące szlifowania i polerowania


  Diprotex spełnia wszystkie wymagania dotyczące szlifowania i polerowania, zapewniając przy tym wsparcie techniczne.
  Diprotex nieustannie oferuje nowe produkty i technologie ścierne, w szerokim zakresie zastosowań. Poprzez nasze intensywne badania i rozwój zawsze możemy sprostać wymaganiom wyższej wydajności, precyzji i oszczędności kosztów.
  Aby móc zaoferować lepszy serwis naszym klientom: istnieje globalna sieć sprzedaży i inżynierii w celu obsługi i wsparcia Twoich potrzeb produkcyjnych w dzisiejszym globalnym klimacie i na rynku.
  Firma Diprotex, jest liderem w branży materiałów ściernych, spełniającym wszelkie wymagania klientów w zakresie technologii i serwisu.

  Download

 • Historia


  DIPROTEX® stał się międzynarodowym wzorcem sukcesu dzięki zdolności do szybkiego dostosowywania się do zmieniającego się rynku i zróżnicowanych potrzeb klientów oraz wiodącej pozycji w stosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii stosowanych w przemysłowej produkcji CBN i diamentu.

  Od 1968 roku DIPROTEX® znacznie zwiększył swój udział w rynkach na całym świecie, dzięki zdobyciu światowej reputacji dla naszej wysokiej jakości produktów, usług, wiedzy i doświadczenia w branży materiałów ściernych.

  DIPROTEX® dokłada wszelkich starań, aby klienci byli na bieżąco z najbardziej konkurencyjnymi produktami i informacjami technicznymi. Nasz sukces można mierzyć jedynie sukcesem naszych klientów. Kluczem do elastyczności i siły na globalnym rynku są nasze liczne sojusze z niezawodnymi zagranicznymi partnerami i klientami na całym świecie. DIPROTEX® z powodzeniem nawiązał współpracę z zaawansowanymi technologicznie producentami z Europy, Japonii i USA, w zakresie badań i rozwoju precyzyjnych ściernic diamentowych i CBN oraz obciągaczy rolkowych.

  Sukces firmy w dzisiejszym świecie zależy od jej zdolności do adaptacji i konkurowania na rynku globalnym. DIPROTEX® może się rozwijać w czasach globalizacji, ponieważ już działamy globalnie.

  DIPROTEX® jest Twoim partnerem w osiągnięciu sukcesu.