Ściernice tarczowe diamentowe i CBN, proszek diamentowy

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Historia

DIPROTEX® stał się międzynarodowym wzorcem sukcesu dzięki zdolności do szybkiego dostosowywania się do zmieniającego się rynku i zróżnicowanych potrzeb klientów oraz wiodącej pozycji w stosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii stosowanych w przemysłowej produkcji CBN i diamentu.

Od 1968 roku DIPROTEX® znacznie zwiększył swój udział w rynkach na całym świecie, dzięki zdobyciu światowej reputacji dla naszej wysokiej jakości produktów, usług, wiedzy i doświadczenia w branży materiałów ściernych.

DIPROTEX® dokłada wszelkich starań, aby klienci byli na bieżąco z najbardziej konkurencyjnymi produktami i informacjami technicznymi. Nasz sukces można mierzyć jedynie sukcesem naszych klientów. Kluczem do elastyczności i siły na globalnym rynku są nasze liczne sojusze z niezawodnymi zagranicznymi partnerami i klientami na całym świecie. DIPROTEX® z powodzeniem nawiązał współpracę z zaawansowanymi technologicznie producentami z Europy, Japonii i USA, w zakresie badań i rozwoju precyzyjnych ściernic diamentowych i CBN oraz obciągaczy rolkowych.

Sukces firmy w dzisiejszym świecie zależy od jej zdolności do adaptacji i konkurowania na rynku globalnym. DIPROTEX® może się rozwijać w czasach globalizacji, ponieważ już działamy globalnie.

DIPROTEX® jest Twoim partnerem w osiągnięciu sukcesu.