Diamantové a CBN kotouče, Diamantové prášky

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Nástroje

Diamantové orovnávací kladky

Pro velkou část průmyslových odvětví je jedním z hlavních požadavků vysoká přesnost diamantového nářadí. Ta je I předpokladem jeho použití při výrobě vysoce přesných součástek, částí moderních zařízení.


 • orovnávací kladky pro vnější broušení


  Rotary dresser for oblique external grinding

  Diamond profilování diamantové zrno umístěné na drezuru a profilování kola glazované nebo pryskyřice broušení šikmé potápěčský výcvik v různých fázích brusného kotouče s vysokou přesností pojiva.


 • orovnávací kladky pro řezné nástroje


  Rotary dresser for cutting tools

  Diamond profilování kotouč diamantový kamínek impregnovaná určená pro tento případ oblékání zeskelnęného vázané brusné kotouče a pryskyřice aplikace válcové řezné nástroje.


 • orovnávací kladky pro vstřikovací součástky


  Rotary dresser for injection parts

  Rotační Diamantový nástroj pro profilování kola, provedené v opačném nebo negativní elektrolytickým pokovením s vysokou přesností (+ nebo-1 um) pro profilování vysokou přesnost zeskelnęného vázané kola.


 • orovnávací kladky pro lopatky leteckých motorů


  Rotary dresser for air craft blade

  Roller profilování diamant elektrolytické s vysokou přesností negativní (+ nebo-1 mikron) pro profilování glazované vázané kola a v tomto případě profilování brusných nebo řezných přihrávku do hmotnosti lopatek turbín pro letecký průmysl.


 • orovnávací kladky pro kuličkové šrouby


  Rotary dresser for ball joint

  Diamantové kotouče profilování diamantové zrno a pozici pro profilování brusného kotouče oblékání glazované nebo pryskyřice úhel bruska, která umožňuje rovnání konkávní nebo konvexní poloměr kola s vysokou přesností pojiva.