Meules Abrasives Diamant et CBN, Poudres de diamant

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex


  • DIPROTEX se stal mezinárodní značkou úspěchu pro svou přizpůsobivost měnícímu se trhu a,snaze vycházet vstříc všem požadavkům zákazníků s využitím nejmodernějších technologií výrobků z CBN a diamantu.

    Světovou reputaci jsme si získali vysokou kvalitou výrobků,služeb,znalostmi a zkušenostmi,proto od roku 1968 Diprotex velmi rychle expandoval a zvyšoval svůj podíl na světovém trhu.

    Diprotex si udržuje své zákazníky tím, že jim poskytuje kvalitní výrobky a zároveň poskytuje široké technické informace. Náš úspěch poměřujeme a spojujeme s úspěchem našich zákazníků.

    Klíčem k flexibilitě a síle na globálním trhu, je spojení se zámořskými partnery a zákazníky na celém světě. Diprotex úspěšně spolupracuje s nejvyspělejšími výrobci v Evropě,Japonsku a USA při výzkumu a vývoji vysoce přesných diamntových a CBN kotoučů,orovnávacích kladek.

    Úspěch společnosti v dnešním světě záleží na její schopnosti přizpůsobit se a konkurovat v dnešním globálním trhu. Diprotexu to nečiní problémy, protože od samého počátku byl globalní.Diprotex je vaším partnerem pro úspěch.