Diamantové a CBN kotouče, Diamantové prášky

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Diamantové a CBN kotouče

Brusné kotouče keramické

PNG - 496 bytů
Download Catalog

 • Brusné kotouče pro vnější a rovinné brusky


  Meules de rectification cylindrique et plane à liant vitrifiéVálcové vnější brusné kotouče, brusné kotouče ploché oceli pro upravené nebo neupravené, tato kola mohou být spojeny s syntetických pryskyřic nebo glazované pojiva.


 • SG brusné kotouče


  Meules de rectification à grain céramique frittéBrusné kotouče, brusné kotouče pojené brusné keramické slinuté oceli pro smlouvy, k urychlení oceli, brusný může zvýšit řezný výkon kola a zároveň snížení řezné síly na stroji. To může být aglomerované s syntetických pryskyřic nebo vitrifikovaného pojiva.


 • brusné kotouče pro bezhroté broušení


  Meules de rectification centerlessBezhroté brusné kotouče pro broušení v řadě nebo potápění, a to zejména pro hromadnou výrobu. Tyto brusné kotouče mohou být aglomerované s syntetických pryskyřic nebo glazované pojiva.


 • brusné kotouče na broušení válců


  Meules de rectification de cylindres de laminoirsBrusné kotouče na válcovacích stolic válce pro studené nebo teplé vlaky, ale také vrátit papírny. Tyto kola jsou použity obě písma oceli, kalené oceli, vysokorychlostní oceli a dalších ocelí vysoce legovaných. Obvykle se tyto kola jsou pojené pryskyřicí, ale i po slinuté bezhroté broušení matériau.Meules pro propojení nebo potápění, a to zejména pro hromadnou výrobu. Tyto brusné kotouče mohou být aglomerované s syntetických pryskyřic nebo glazované pojiva.


 • Kotouče pro vnitřní broušení


  Meules de rectification intérieureVnitřní brusné kotouče nebo vývrtem hlavně léčit oceli, tato kola jsou obvykle spojeny s kamenina, ale občas s pryskyřicí.


 • Brusné kotouče na broušení lancet a jehel


  Meules de rectification d'aiguilles hypodermiquesBrusné kotouče nebo broušení podkožní jehly pro lékařské, nerezové oceli. Tato kola jsou vždy spojeny s pryskyřicí.


 • Dvoukotoučové brusné kotouče


  Meules de rectification double-facesBrusné kotouče oboustranné ponořené nebo řádek v závislosti na aplikaci, tato metoda se používá především pro hromadnou výrobu opakovat stejnou tloušťku obráběných dílů.
  Tyto kola jsou obvykle spojeny s pryskyřicí, ale může být rovněž provedeno s kamenina.


 • lisované za tepla hrubovací kotouče


  Meules de décriquage pressées à chaudKola loupací, brusné kotouče na ocel hlavně tato kola jsou používány při vysoké rychlosti kolem 80M / S, a tlak na kola vyšší než tunu.