Diamantové a CBN kotouče, Diamantové prášky

Contacter DiprotexContactez DiprotexChattez avec Diprotex

Diamantové a CBN kotouče

Diamantové a CBN kotouče s pryskyřičnou vazbou

Průmyslová revoluce umožnila a způsobila rychlý až překotný růst automobilového a těžkého průmyslu.Objevila se spousta nových „těžko brousitelných“ materiálů a nových slitin.Zároveň vznikl požadavek na jejich ekonomické, rychlé a přesné řezání, broušení a celkové opracování. Tento proces se neustále zrychloval.Výsledkem tohoto procesu byl vznik CBN nástrojů, které byly schopny stále náročnější potřeby nových technologií uspokojit.

Download Catalog

 • broušení drážek


  Flute grinding for cutting tools

  Pryskyřicí diamantové brusné kotouče pro broušení oboustrannou karbidové destičky, diamantové brusné kotouče na okraji karbidových destiček, diamantový brusný kotouč pro karbidu vložek.


 • Dvoukotoučové broušení


  Double disc grinding

  Diamantové kotouče a CBN pryskyřicí broušení dvojí tváře v řadě nebo potápění, pro opravu tloušťky ocelových dílů smluv nebo jiných neželezných materiálů ošetřených (keramika, karbidy kovů).


 • bezhroté broušení


  Centerless grinding for through feed or in-feed

  Diamantové a CBN kotouče v pryskyřičné dluhopisů bezhroté broušení válcových částí nebo baru karbidu nebo kalené oceli.


 • Broušení destiček ze slinutého karbidu


  Insert t. carbide grinding

  Diamantové a CBN kotouče v pryskyřičné vazbě pro všechny aplikace broušení a ostření řezných nástrojů, karbidu a HSS obrábění na CNC strojích.


 • CBN grinding wheel for lamination rolls


  Meules CBN de rectification de cylindres de laminoirs

  Tyto CBN brusné kotouče jsou určeny pro broušení mlýn rohlíky teplé nebo studené, válec plech, ale i velkých průměrů a délek, zacházeno z kalené oceli, ošetřeny vysoce legované litiny, high-speed oceli, slinuté tempered.These kola jsou také vyrobeny z diamantu pro válce plasma potažené karbidu wolframu nebo oxidu chrómu. Těla těchto kol jsou vyrobeny z organického antivibrační materiál.